Kida TYT Matematik Soru Bankası Nasıl

Merhaba arkadaşlar. Kida - TYT Matematik soru bankası hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Hocamız uygun fiyat ve kaliteli soru içeriğiyle gayet iyi olduğunu söylüyor ama sizlerden alıp çözen yorumlayabilecek arkadaşlarım var mı?
Teşekkür ederim.

Hocanı dinleyip kullanmanı öneririm ben çalışıyorum Kida yayınları ile ve gayet memnunum. Diğer branşlardaki kaynakları da gayet başarılı. Her konuyu taktik, tempo ve depar diye ayırmışlar. Taktik bölümünde her konu ile ilgili çıkmış soruları vermişler. Tempo bölümünde çıkmış soruların benzerleri ve çıkması muhtemel tarzda sorular var depar bölümü ise zorlayıcı sorulardan oluşan bölüm. Gayet başarılır tavsiye edilir

Kida yayınlarını kullanıp öneren okulda çok arkadaşım var onlar sayesinde kitaplarını biraz da olsa inceleme şansım oldu ve gördüğüm kadarıyla biz öğrenciler için en mantıklı stratejiyle konular işlenmiş. Bu yüzden alınıp incelenmesi gerekli diye düşünüyorum

Ben de araştırdığım kadarıyla almayı düşünüyorum. Kida Yayınları'nı bana da hocalarım ve arkadaşlarım tavsiye etmişti öyle araştırmaya başladım inceleme şansım da oldu sipariş verdim gelecek ve başlayacağım çözmeye